Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yurtdışı Siparişim Ulaşmadı
Arkadarşlar PTT kargo dağıtım yapan kişisel özelleştirildi. Yani artık PTT görevlileri kargo dağıtımı yapmıyor kargo dağıtımı anlaşma yapılan özel dağıtım firmalarında bu yüzden, yurtdışı alışveriş siparişleriniz artık size kolay kolay ulaşmayabilir.

Takip kodunda PTT şubesi görünüyor ve ürün size gelmedi ise; 

- Kargo adresinizde yanlışlık olabilir ya da isimde arada bi çinli dostlar bu hatayı yapıyor.

- Kargo dağıtımı özel şirketlerin elinde olduğu için ürünü hiç getirmiyorlar şubeye veriyorlar, gittim yoktu ihbar bıraktım diyorlar ve PTT şubesinden ürünün dağıtıma çıktığını ve teslim edilemediğini belirtmiyorlar.

Kesinlikle böyle şeyler olursa gidin şubeden alın yoksa bazen 3 bazende 5 günün sonunda iade ediyorlar ürünü. İade paranızı geri alırsınız ancak uğraşırsınız ve ürününüz gelmez mağdur olursunuz.
Bilgedefteri.net
Hocam bu kargo konusunu biraz detaylı anlatabilirmisiniz

Seller's Shipping Method Bu kargo türünde ptt üzerinden takip edemiyoruz heralde

China Post Ordinary Small Packet Plus Bide bu var bunların farkını ve diğer kargo seçeneklerinide açıklarsanız sevinirim
Ara
(14-03-2016, Saat: 19:33)Emre Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu kargo konusunu biraz detaylı anlatabilirmisiniz

Seller's Shipping Method Bu kargo türünde ptt üzerinden takip edemiyoruz heralde

China Post Ordinary Small Packet Plus Bide bu var bunların farkını ve diğer kargo seçeneklerinide açıklarsanız sevinirim

yakın zamanda anlatacağım
Bilgedefteri.net
Merhaba. bir sorum olacaktı. Bir ayi aşkın süredir beklediğim s i parisim ulaşmadı .takip te edemiyorum. No yanlış. Satici mesajlarima cevap ta vermiyordu .dün iptal edeceğimi yazdım. Oda edebilirsin bu hakkin var tarzi  şeyler  yazmış.  Teslim süresinin dolmasina 14 gün var. Sizce şimdi mi dis pute acmaliyim. Yoksa kalan günü beklemeli miyim.
Ara
açın hocam
Bilgedefteri.net
(18-03-2016, Saat: 04:10)Bozkurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı: açın hocam

CokTeşekkür ederim .yanıtsız birakmiyosunuz hiç. Kolay gelsin
Ara
Hocam bende beklemedeyim
Ara
sizde açın hocam
Bilgedefteri.net
(15-03-2016, Saat: 01:31)Bozkurt Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(14-03-2016, Saat: 19:33)Emre Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam bu kargo konusunu biraz detaylı anlatabilirmisiniz

yakın zamanda anlatacağım

Hocam benim sorum buydu  Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi