Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gümrüğe Takılan Ürünü Alma
Merhaba ben yurtdışından bir konsol almak istiyorum. Konsol fiyatı 80 $ bu hafta içinde çıkacak konsol . 1 ay önce hiç bir sıkıntı yoktu 72 € idi fakat doların artmasıyla birlikte alacağım ürün 75.5 € oldu gümrüğe takılır mı takılırsa bu kadar küçük bir rakam için ne kadar vergi ödemeliyim  ?
Huh
Bul
Alıntı
(19-11-2016, Saat: 14:49)Çağlar Cömert demiş ki: Merhaba ben yurtdışından bir konsol almak istiyorum. Konsol fiyatı 80 $ bu hafta içinde çıkacak konsol . 1 ay önce hiç bir sıkıntı yoktu 72 € idi fakat doların artmasıyla birlikte alacağım ürün 75.5 € oldu gümrüğe takılır mı takılırsa bu kadar küçük bir rakam için ne kadar vergi ödemeliyim  ?
Huh

satıcı ile konusun ürün fiyatını 70 avro falan göstersin
Bilgedefteri.net
Alıntı
(20-11-2016, Saat: 03:43)Bozkurt demiş ki:
(19-11-2016, Saat: 14:49)Çağlar Cömert demiş ki: Merhaba ben yurtdışından bir konsol almak istiyorum. Konsol fiyatı 80 $ bu hafta içinde çıkacak konsol . 1 ay önce hiç bir sıkıntı yoktu 72 € idi fakat doların artmasıyla birlikte alacağım ürün 75.5 € oldu gümrüğe takılır mı takılırsa bu kadar küçük bir rakam için ne kadar vergi ödemeliyim  ?
Huh

satıcı ile konusun ürün fiyatını 70 avro falan göstersin

malesef öyle bir şansım yok çünkü nintendodan alıyorum Sad
Bul
Alıntı
merhaba herkeze .
benim sorum
alibaba dan. samsung şarj kablosu getirmek istiyorum degeri 0,30$ yani 60$ yapıyor. 200 adet için.
kargosu 70$
gümrük e geldiginde sonuç ne olur ?
alabilirmyiim vergi çıkarmı ? çıkarsa nekadar olur ?

şimdiden teşekkürler..
Bul
Alıntı
(06-06-2017, Saat: 15:54)Fattiihh demiş ki: merhaba herkeze .
benim sorum
alibaba dan. samsung şarj kablosu getirmek istiyorum degeri 0,30$ yani 60$ yapıyor. 200 adet için.
kargosu 70$
gümrük e geldiginde sonuç ne olur ?
alabilirmyiim vergi çıkarmı ? çıkarsa nekadar olur ?

şimdiden teşekkürler..

gümrük limiti 30 avro oldu.

30 avroya kadar kaç adet alırsan al sıkıntı olmaz, bence bu şekilde 2 parti olarak ver siparişini
Bilgedefteri.net
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi