Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADATA SP250 240 GB SSD 58$ Mükemmel Fiyat Ücretsiz Kargo
attachment.php?aid=8

SSD Almayı düşünen arkadaşlar kesinlikle kaçırmasın. Adata markası harddisk konusunda oldukça kaliteli bir markadır. 
Amazonda sipariş veren kişilerinde yorumuna bakarsanız zaten hız ve kalite konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmadığını görürsünüz.
Ben bir adet sipariş verdim ve SSD almayı planlıyorsanız son zamanlarda artan vergilerden sonra ilaç gibi bir indirim diye düşünüyorum

Hemen aşağıdaki Link'e tıklayarak ürüne ulaşabilir ve kampanyalı olarak satın alabilirsiniz.

Alıntı:http://www.amazon.com/gp/product/B013J7Q...PDKIKX0DER

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Bilgedefteri.net
sayın adminim kesinlikle başarılı bi urun siparişi veriyorum...

aliexprestende 3 farklı alıcıdan 23+16+15 usd değerinde urun siparişlerini verdim.inşallah sıkıntı olmazsa elime gececek.

bizi su senede 2 ayda 1 senede 5 kerelik alısverişlerden kurtardılar.ama alışkanlık bazen endişe duymuyo değilim Smile guzel forum olmus bu arada ve daha cok yeni basarılar dilerim. Bende uzun zamandır yurt dısından alısveriş yapan biri olarak desteğimide vermeye calısıcam...
(25-03-2016, Saat: 01:17)Ayzinguard Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sayın adminim kesinlikle başarılı bi urun siparişi veriyorum...

aliexprestende 3 farklı alıcıdan 23+16+15 usd değerinde urun siparişlerini verdim.inşallah sıkıntı olmazsa elime gececek.

bizi su senede 2 ayda 1 senede 5 kerelik alısverişlerden kurtardılar.ama alışkanlık bazen endişe duymuyo değilim Smile guzel forum olmus bu arada ve daha cok yeni basarılar dilerim. Bende uzun zamandır yurt dısından alısveriş yapan biri olarak desteğimide vermeye calısıcam...
Çok güzel değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Desteklerinizi bekliyorum. Portaldan sonra böyle bir forum kurmaya karar verdik umarım başarılır oluruz

Artık sınırlama olmaması çok güzel fiyata dikkat ettiğiniz sürece hiçbir sıkıntı yaşamazsınız
Bilgedefteri.net

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  IOS ve Android Uyumlu Akıllı Saat Mükemmel Kalite Bozkurt 0 539 13-12-2016, Saat: 00:02
Son Yorum: Bozkurt
  ASUS ROG GL752VW-DH71 17-Inch Oyun Laptopu Şok Fiyat Bozkurt 0 1,027 27-08-2016, Saat: 18:52
Son Yorum: Bozkurt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi